Kategorie

Skeyndor to marka, której głównym i pierwotnym założeniem było połączenie pasji do nauki i innowacji z pięknem. „Skyendor creates beauty” stało się więc hasłem przewodnim marki, które wybrzmiewa po dziś dzień. Marka stawia ogromny nacisk przede wszystkim na skuteczność swoich produktów, którą osiąga dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych składników aktywnych. Nacisk na stosowanie innowacyjnych rozwiązań był widoczny w działaniach marki już od samego początku. To Skeyndor, jako jedna z pierwszych marek, wprowadził na rynek produkty z czystym retinolem. Był i wciąż jest pionierem w swojej branży!

W portfolio marki znajdują się serie kosmetyków, wśród których, każdy znajdzie produkt idealny dla siebie. Szczególnie polecamy serię Skeyndor POWER C+ – kosmetyki, które opierają się na koktajlu składników aktywnych, których aż 25% stanowi witamina C. Zadaniem tej serii jest rozświetlenie i nadanie skórze blasku, a także intensywna walka przeciw procesowi fotostarzenia się skóry.

Skeyndor POWER HYALURONIC to seria dla tych, których skóra jest sucha i odwodniona. Wśród produktów tej serii znajdują się zarówno krem do twarzy, emulsja, a także bestsellerowe serum MOISTURIZING BOOSTER, które jest podstawą rytuału pielęgnacyjnego skóry przesuszonej. Dzięki zastosowaniu w tej serii kosmetyków, kwasu hialuronowego, który zatrzymuje wodę w skórze – efekt nawilżenia jest długotrwały, a skóra napięta i odświeżona.

Do walki ze zmarszczkami polecamy linię Skeyndor CORRECTIVE. Produkty z tej linii zostały stworzone w oparciu o widzę na temat medycyny estetycznej, aby skutecznie wypełniać i redukować zmarszczki zarówno mimiczne jak i statyczne, w zupełnie nieinwazyjny sposób.