SKEYNDOR

SKEYNDOR od niemal 50 lat tworzy przyszłość branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach.

Cechą charakterystyczną preparatów jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska marka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.

ZOBACZ PRODUKTY!

Arosha

Twoja recepta na piękno! Totalna transformacja Twojego ciała!

Arosha jest włoską marką mającą w swej ofercie szeroką gamę produktów, składającą się z różnego rodzaju preparatów do pielęgnacji ciała i twarzy. Sercem marki są bandaże wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Dzięki specjalistycznym formułom to skuteczna broń w walce z cellulitem oraz tkanką tłuszczową. Zarówno zabiegi profesjonalne z użyciem bandaży jak i pielęgnacja domowa #AroshaHomeCare skuteczne redukują cellulit, rozstępy, ujędrniają, nawilżają, powodują utratę zbędnych centymetrów. Zmień kształt swojego ciała z programami Arosha! Wystarczy 4 tygodnie aby wymodelować Twoje ciało! Zgub 5 zbędnych centymetry już po pierwszym zabiegu i zakochaj się w AROSHA!

Maria Galland

Przez ponad 50 lat, Maria Galland poświęcała całą swoją energię na rzecz wielkiego celu – harmonizacji wewnętrznego i zewnętrznego piękna. Francuska „grande dame”, Maria Galland, postrzegała skórę jako „mozaikę różnorodnych potrzeb”, której idealny wygląd zapewnia indywidualnie dobrana pielęgnacja.

Obecnie jej wyjątkowa filozofa indywidualnej pielęgnacji skóry jest nadal rozwijana w ponad 40 krajach, 10,000 salonów i 100 luksusowych hotelach, które mogą pochwalić się szeroką gamą produktów, unikalnymi protokołami zabiegowymi i silnym duchem innowacji.

Po dzień dzisiejszy, ta międzynarodowa marka kosmetyczna, bazuje na trzech kluczowych wartościach: osobowości, radości życia i oczywiście…paryskim uroku.

 

Kurland

Kurland wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju światowego Wellness & SPA, tworząc od wielu lat sprawdzone i pożądane rozwiązania, służące kompleksowej pielęgnacji ciała i twarzy. To jedyna na świecie firma z tak bogatym portfolio produktów obejmujących zarówno linie kosmetyczną, jak i urządzenia wellness & spa.

[comfort zone]

[comfort zone] to profesjonalna, włoska marka z certyfikacją B-Corporation, która stała się pionierem w promowaniu zrównoważonego rozwoju w branży Beauty. Cechuje ją najwyższej jakości zrównoważona pielęgnacja, a także zabiegi łączące to, co najlepsze z zakresu natury i nauki. Kosmetyki marki są opracowywane i produkowane w Davines Village w Parmie – neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla siedzibie firmy. Marka reprezentuje świadome innowacje i odpowiedzialność środowiskową, dlatego wszystkie opakowania kosmetyków w 100% nadają się do recyklingu i posiadają certyfikat Plastic Neutral.