Kategorie

Serce marki Arosha bije we Włoszech. Jednak już od 10-ciu lat, z dobrodziejstw włoskiej kosmetyki korzystają także klientki w Polsce. Przez 10 lat obecności na rynku, produkty Arosha zdobyły liczne nagrody, w tym, przyznawane przez profesjonalistów, Beauty Forum Awards. Poznaj linię do domowej pielęgnacji twarzy oraz ciała i zakochaj się w marce Arosha tak, jak miliony klientek na całym świecie!

Zapytaj naszego konsultanta o bestsellery i stwórz spersonalizowany program pielęgnacji ciała razem z marką Arosha.

Marka Arosha Body to, zarówno gabinetowe programy zabiegowe, jak i produkty do pielęgnacji domowej, wśród których znajdują się modelujące legginsy czy oryginalna szczotka z włókna tampico do wykonywania kultowego suchego brushingu. Balsamy i żele do ciała charakteryzują się wysokimi stężeniami składników aktywnych, dzięki czemu zapewniają satysfakcjonujące efekty – niezależnie od tego, czy stosujesz je samodzielnie czy wspomagająco w serii zabiegów modelujących sylwetkę.

W czym pomoże Ci Arosha?

 

  • cellulit i skórka pomarańczowa – sprawdź nasz bestseller, balsam BODY RESCUE CELLULITE
  • obrzęki i zastoje wodne – sięgnij po produkt BODY RESCUE DRAIN, o żelowej konsystencji
  • brak elastyczności – tu pomoże balsam BODY RESCUE FIRMING
  • odwodnienie i suchość skóry – sięgnij po balsam BODY RESCUE TEXTURE i suche olejki
  • rozstępy – pomoże balsam BODY RESCUE STRETCH MARKS
  • nadmierna ilość tkanki tłuszczowej – rozgrzewający BODY RESCUE LIPOLITIC I LIPOLITIC BOOST

Zwróć uwagę na zestawy produktów, które są skomponowane w taki sposób, żeby przynieść jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.