Kategorie

Specjaliści marki Arosha znają się na kobiecych sylwetkach jak nikt inny w świecie kosmetyki profesjonalnej. Zabiegi gabinetowe Arosha opierają się na niezwykłej technice bandażowania. Modelują, ujędrniają, wygładzają i nawijają skórę. Jeśli jesteś kosmetyczką/kosmetologiem – zapraszamy Cię do panelu B2B. Czekają tam na Ciebie specjalne oferty boxów zabiegowych. Jak dbać o skórę pomiędzy zabiegami? Wybierz oryginalne szczotki do suchego peelingu, legginsy i body z opatentowanego materiału DERMOFIBBRA, balsamy, żele oraz kremy z linii BODY RESCUE – czyli produkty, które przedłużą i wzmocnią efekty zabiegów. Te wszystkie dodatki znajdziesz w zestawach Arosha!

Szczególnie polecamy:

 

AROSHA GIFT BOX SZCZOTKA + KREM BODY RESCUE CELLULITE 200ml

Zestaw ten, zawiera bestsellerowy produkt marki Arosha, czyli szczotkę do szczotkowania ciała na sucho oraz krem BODY RESCUE CELLULITE, który wspomaga walkę z cellulitem.

Przeczytaj, co o tym zestawie pisze ekspert marki Arosha!

Katarzyna Olszewska, ekspert Arosha:

“Ten gift box to nasz zdecydowany bestseller. Popularność zyskał dzięki szczotce do suchego peelingu, która od wielu miesięcy jest topowym produktem. Szczotkę wykorzystujemy zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i polecamy wykonywanie szczotkowania w warunkach domowych. Jest to produkt jakości premium. Dodatkowo, występujący w tym zestawie balsam BODY RESCUE CELLULITE jest najbardziej uniwersalnym i multifunkcyjnym produktem do pielęgnacji ciała. Kofeina, Rhodysterol, L-karnityna przyspieszają mikorcyrkulację, zmniejszają obrzęki i stymulują redukcję “skórki pomarańczowej”. A przy tym krem-balsam wygładza skórę I ma przyjemny, cytrusowy zapach.“