Kategorie

Wybierając zestawy kosmetyków marki SKEYNDOR, stawiasz na hiszpańską jakość i wieloletnie doświadczenie specjalistów, w zakresie komponowania dedykowanej pielęgnacji skóry.

Szczególnie polecamy:

  • dokładne, 2-etapowe oczyszczanie: zestaw z linii Skeyndor EXPERT CLEANSE PRO, która to jest totalną nowością w ofercie marki Skeyndor. Linia w ponad 90% skomponowana jest ze składników pochodzenia naturalnego. Opakowania pochodzą z recyklingu i mogą być, ponownie, poddane recyklingowi. Najnowsze składniki aktywne, przyjemne zapachy oraz zaskakujące konsystencje, tworzą niezwykle skuteczne produkty oczyszczające. W zestawie znajdują się 3 produkty: olejek micelarny do oczyszczania powierzchownego, żel/mleczko do oczyszczania dogłębnego oraz delikatna esencja przywracająca równowagę.
  • kompleksową pielęgnację botox-like: linia Skeyndor CORRECTIVE, bo o niej mowa, to gwarancja skuteczności, zarówno dzięki składnikom aktywnym, jak i systemom transportującym te składniki w głąb skóry. System dronów kosmetycznych (COSMETIC DRONES) to nano-komponenty zbudowane z biozgodnych polimerów, które transportują peptydy pre- i postsynaptyczne do miejsca działania.
  • ukojenie po kąpielach słonecznych dzięki kosmetykom z serii Skeyndor SUN EXPERTISE: w zestawach znajdziesz kremy przeciwsłoneczne, kojące balsamy oraz nawilżające ampułki, które spowodują, że Twoja opalenizna będzie miała zdrowy koloryt i utrzyma się na długo. Krem SKEYNDOR DRY TOUCH SPF 50 nie pozostawia tłustego filmu na skórze ani jej nie bieli. Szybko się wchłania i jest często stosowany przez kobiety pod makijaż. Ochrona przeciwsłoneczna Skeyndor to bardzo dobre produkty, chroniące skórę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz promieniowaniem niebieskim (Blue Light Technology).