KONCEPT AROSHA PRO BARRIER Z NAGRODĄ BEAUTY FORUM AWARDS!

15 grudnia 2020

AROSHA  jako ekspert szybkich i skutecznych procedur zabiegowych wprowadza na rynek zupełnie nowe podejście do złuszczania naskórka – koncept PRO BARRIER, czyli skóra w równowadze. Równowaga hydro-lipidowa skóry każdego dnia jest destabilizowana przez zanieczyszczenia środowiskowe, promieniowanie słoneczne, intensywne oczyszczanie
czy właśnie złuszczania, które chociaż bardzo skuteczne należą do niezwykle agresywnych procedur.

Tylko zdrowa skóra jest piękna a podstawą jest utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia i natłuszczenia oraz prawidłowy rozwój naturalnej MIKROBIOTY. Jest to jedyna droga do spowolnienia procesów starzenia i pierwszy krok do dalszej walki z konkretnymi niedoskonałościami. Dziś już wiemy, że nie ma sensu walka ze zmarszczkami, przebarwieniami czy niedoskonałościami jeśli skóra ma zaburzone swoje podstawowe funkcje.
Dyskomfort, odwodnienie i łuszczenie to objawy na skórze, której brakuje efektywnego systemu ochronnego. Jak zatem wspomóc przywracanie równowagi po złuszczaniach? Kontrolując rozproszenie wody w naskórku i dostarczając skórze właściwych ilości:

  • molekuł hydrofilowych, aby podtrzymać przyleganie komórek,
  • molekuł lipidowych, aby utrzymać zwartą barierę,
  • specyficznych składników aktywnych, które pozwalają odbudować naturalną florę bakteryjną skóry odpowiedzialną za utrzymanie jej właściwego pH.

Koncept PRO BARRIER to cztery rodzaje intensywnych peelingów chemicznych, profesjonalny set zabiegowy o działaniu łagodząco-przeciwzapalnym i pielęgnacja domowa na bazie m.in. peptydów odbudowujących prawidłową florę bakteryjną naskórka.

Jak mówi założyciel marki Antonio Colpani: „Tak jak nasze ciało i umysł tak czasem również nasza skóra potrzebuje się „zresetować”, potrzebuje momentu na zatrzymanie i danie szansy na nowy początek. Właśnie dlatego stworzyliśmy autorską linię peelingów i koncept PRO BARRIER, który daje skórze NOWE ŻYCIE” .

 

BEAUTY FORUM AWARDS 2020 to prestiżowy konkurs kosmetyki profesjonalnej, w którym nagradzane i wyróżniane zostają innowacyjne produkty i zabiegi kosmetyki profesjonalnej, charakteryzujące się najwyższą jakością i skutecznością wprowadzone na rynek polski .

PROFESJONALNE JURY złożone z najwyższej klasy ekspertów (oraz przedstawiciela magazynu BEAUTY FORUM) wybiera spośród zgłoszonych kandydatur wyróżniające się produkty i zabiegi, oceniając ich działanie, skład, innowacyjność receptur i procedur zabiegowych.