Nowe metody płatności!

27 grudnia 2021

Kosmetyki profesjonalne jeszcze do nie dawna były dostępne tylko i wyłącznie w salonach oraz gabinetach kosmetycznych. Od dłuższego czasu jednak, marki kosmetyków profesjonalnych dostrzegły potrzebę tworzenia linii kosmetyków, które będą mogły wzbogacać domowe rytuały pielęgnacyjne. Zrobiły to między innymi marki dostępne w Nova Beauty – Skeyndor, Maria Galland Paris oraz Arosha. Dzięki temu każda z nas, w domowym zaciszu, może korzystać z wyjątkowych kosmetyków, które polecają specjaliści w dziedzinie Wellness & SPA.

W Nova Beauty dbamy, aby każdy kosmetyk dostępny w naszym sklepie online był najwyższej jakości. Chcemy, żebyś robiła zakupy w naszym sklepie z pełną przyjemnością i radością, a jednocześnie pewnością, że kosmetyk, który kupujesz jest świetnej jakości. Dla nas jakość to podstawa działania naszego sklepu!

Wiemy też, że forma płatności jaką wybierasz podczas robienie zakupów online ma znaczenie. Dlatego w naszym sklepie online możesz teraz skorzystać z dwóch dodatkowych, bezpiecznych form płatności online.

Pierwszą z nich jest płatność BLIK  – to szybka, bezpieczna i szyfrowana płatność. Dlaczego szybka? Podczas całego procesu zakupu nie musisz logować się do swojego banku. Wystarczy, że po przekierowaniu na stronę płatności w odpowiednim miejscu wpiszesz kod BLIK. Skąd wziąć kod BLIK? Jeżeli posiadasz aplikację mobilną swojego banku wystarczy, że klikniesz ikonkę BLIK, wprowadzisz kod logowania do aplikacji i… gotowe! Na ekranie Twojego telefonu pojawi się kod BLIK.

Drugą z nich jest odroczona płatność PayPo. Dzięki niej wybrane kosmetyki profesjonalne kupisz natychmiast, ale zapłacisz za nie za 30 dni lub rozłożysz na cztery wygodne raty! W jaki sposób zapłacić za pośrednictwem PayPo? Podczas wyboru płatności wybierz płatność PayU, a następnie, po przekierowaniu na stronę płatności wybierz opcję: Płacę z PayPo. Po wypełnieniu krótkiego formularza, w ciągu kilku sekund uzyskasz informację na temat statusu Twojego zamówienia.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią Twój proces zakupów w naszym sklepie online! Niesamowicie cieszymy się, że jesteś z nami! Koniecznie daj nam znać, z której formy płatności Ty skorzystasz przy następnych zakupach.