Przedświąteczny rytuał pielęgnacyjny

22 grudnia 2021

Pamiętaj, aby w trakcie świątecznej krzątaniny znaleźć czas tylko dla siebie. Na chwilę relaksu z ulubioną książką, długą, gorącą kąpiel lub zamiast szybkiego, wieczornego nałożenia kremu na twarz – poświęć swojemu rytuałowi pielęgnacyjnemu więcej czasu i uwagi.

Zacznij od dokładnego oczyszczenia skóry twarzy i szyi. Skutecznym sposobem na rozpuszczenie makijażu i zanieczyszczeń jest użycie olejku. Wybierz kosmetyki profesjonalne, aby w pełni cieszyć się skuteczną i efektywną pielęgnacją.

My polecamy produkt Skeyndor Miccelar Oil, czyli olejek micelarny, który przeznaczony jest do każdego typu skóry. Ma przyjemną konsystencję i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Olejek należy zmyć wodą, a następnie oczyścić twarz produktem żelowym. Do tego zadania idealnie sprawdzi się Skeyndor Mattifying Foam-In-Gel, czyli matujący żel w formie pianki. Niech nie zmyli Cię jego lekka konsystencja – jest on naprawdę skuteczny! Dzięki takiej podwójnej pielęgnacji oczyszczającej zyskasz pewność, że Twoja skóra będzie dogłębnie oczyszczona i gotowa na kolejne kroki!

Idealnym zwieńczeniem etapu oczyszczania będzie użycie toniku bądź lotionu. Na szczególną uwagę zasługuje produkt MARIA GALLAND 62 Mattifyng Hydrating Lotion. To łagodny tonik nawilżająco-matujący, który sprawi, że ilość wytwarzanego sebum pozostanie w ryzach, a Ty będziesz mogła cieszyć się nawilżoną i zmatowioną skórą przez długi czas!

Kolejny krok to serum! To bardzo przyjemny krok w codziennej pielęgnacji. Przygotuje skórę na kolejne produkty, a także wzmocni ich działanie. Jeżeli Twoja cera jest przesuszona od ciągle zmieniającej się temperatury lub źle reaguje na klimatyzację – wybierz serum nawilżające. My polecamy Skeyndor POWER HYALURONIC Moisturizing Booster, który przeznaczony jest do skóry suchej i odwodnionej. Dodatkowo ma działanie antiaging – poprawia ogólny wygląd skóry, a także spłyca zmarszczki, które wynikają z przesuszonej, odwodnionej skóry.

Swój rytuał pielęgnacyjny zakończ nałożeniem na twarz ulubionego kremu, dostosowanego do aktualnych potrzeb Twojej skóry. Jeżeli zdecydowałaś się na serum nawilżające, uzupełnij je krem o takim samym działaniu. Wybierz krem Maria Galland 96 Krem intensywnie nawilżający i ciesz się rozświetloną, odświeżoną, wygładzoną, a przede wszystkim – nawilżoną skórą twarzy.