Chwyć za filtr!

28 kwietnia 2022

Oczyszczanie, nawilżanie, złuszczanie. To filary pielęgnacji, po które najczęściej sięgamy i wiemy o nich najwięcej. Przyznaj jednak, jak często sięgasz po krem z filtrem, a jak często o nim zapominasz?

Ten etap pielęgnacji, chociaż przez wiele z nas pomijany w codziennym rytuale, jest niesamowicie istotny. Ochrona skóry przed promieniami słonecznymi przy pomocy kremu z filtrem SPF realnie wpływa na jej stan. A co bardzo ważne – nie tylko doraźnie! Konsekwencja w używaniu kremu filtrem pozwoli nam na opóźnienie fotostarzenia się skóry! Co to oznacza? Krem z filtrem SPF pozwoli nam uniknąć, a przynajmniej opóźnić, powstawanie zmarszczek i przebarwień.

Pamiętaj, że filtr słoneczny nie jest tylko atrybutem ciepłych, słonecznych miesięcy! Powinniśmy nakładać go na swoją skórę każdego dnia, przez cały rok. Nawet wtedy, gdy nie wychodzimy na zewnątrz.

Sklep internetowy www.novabeauty.pl posiada w swojej ofercie profesjonalne kremy z filtrem marek Skeyndor oraz Maria Galland Paris. Wszystkie produkty posiadające filtr SPF znajdziesz w naszej zakładce SUN.

Już od kilku sezonów naszym bestsellerem jest Skeyndor SUN EXPERTISE Protective Cream SPF 50+. To krem ochrony z filtrem SPF 50+ z wyjątkową technologią Blue Light, która chroni skórę nie tylko przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego, ale także światła niebieskiego, które emitują urządzenia elektroniczne. To krem wodoodporny, który świetnie sprawdzi się także pod makijaż. W sklepie Nova Beauty znajdziesz go także w opcji delikatnie koloryzującej.

 

Kolejnym kremem, które uwielbiają nasze klientki jest MARIA GALLAND 97 Daily Anty-pollution Veil. To krem z filtrem SPF 30, który ma podwójne zastosowanie: chroni skórę przed promieniami słonecznymi, a także przed zanieczyszczeniami powietrza i smogiem. Oprócz swoich funkcji ochronnych, zapewnia skórze intensywne działanie upiększające, dogłębnie ją pielęgnując.

 

Jeżeli wybierasz się na wakacje idealnym rozwiązaniem może okazać się Skeyndor SUN EXPERTISE Dry Oil Protection SPF50! To suchy olejek do ochrony zarówno skóry, jak i włosów z filtrem SPF30. Co bardzo ważne, produkt ten posiada bardzo szerokie spektrum ochrony UVB, UVA, IR oraz HEV. Ma także działanie antyoksydacyjne.

 

A czy Ty, pamiętasz na co dzień o korzystaniu z kremów z filtrem SPF? Koniecznie daj znam znać!