Demakijaż w stylu Miss Polonia

26 kwietnia 2022

Na pewno każda z nas wie, jak bardzo przyjemnym momentem w ciągu całego dnia jest wieczorna pielęgnacja! O głębokim oczyszczaniu pisaliśmy Wam już tutaj zresztą kilkukrotnie. Dokładne oczyszczanie skóry to najprostszy przepisz na zdrową, promienną skórę.

Wie o tym bardzo dobrze Ambasadorka marki Skeyndor, która do swojej pielęgnacji #PoGodzinach wybiera linię Expert Cleanse Pro. Wybór Miss Polonia to strzał w 10tkę!

Linia Expert Cleanse Pro to nowa generacja produktów do oczyszczania i dermohigieny skóry. Te kosmetyki, wybrane przez Miss Polonia do codziennej pielęgnacji, idealnie przygptowują skórę do dalszej pielęgnacji, zarówno w domu, jak i przed profesjonalnymi zabiegami w ulubionum gabinecie kosmetycznym lub salonie SPA. Co ważne – linia ta została stworzona z poszanowaniem środowiska i jego naturalnych zasobów.

W pierwszym etapie oczyszczania warto sięgnąć po Skeyndor Expert Cleanse Pro Miccelar Oil, czyli olejek micelarny, który świetnie rozpuszcza zarówno makijaż, jak i inne zanieczyszczenia obecne na skórze twarzy. Tworzy on delikatne micele, które skutecznie przechwytują zanieczyszczenia, a przy tym nie podrażniają w żadnym stopniu skóry. Podczas zmywania tego produktu z twarzy, dzięki efektowi bloom zamienia się on w mleczko i nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

 

Drugim, tak samo ważnym, etapem oczyszczania skóry jest produkt Skeyndor Expert Cleanse Pro Mattifying Foam-In-Gel, czyli oczyszczający żel w formie pianki, którego zadaniem jest głębokie oczyszczenie skóry, bez wysuszania jej. Bez problemu pozbędzie się resztek olejku micelarnego, którego użyłaś w pierwszym etapie oczyszczania.

 

Jeżeli na co dzień używasz wodoodpornej mascary do rzęs lub uwielbiasz wyraźne, kolorowe makijaże ust, na pewno wiesz, jak problematyczne może być jej usuwanie. Z pomocą przyjdzie Ci nasz bestseller i ulubieniem Miss Polonia – Skeyndor Expert Cleanse Pro Micellar Biphasic. Ten dwufazowy płyn micelarny do demakijażu oczu i ust to niezbędnik w toaletce każdej kobiety kochającej wyraźny makijaż!

 

Uzupełnieniem i swego rodzaju wykończeniem oczyszczania twarzy jest Skeyndor Expert Cleanse Pro Rebalacing Vitamin Essence, czyli witaminowa esencja tonizująca, która natychmiast przywraca skórze równowagę. Uwiedzie Cię nie tylko swoim kuszącym zapachem, ale także potrójnym działaniem! Witaminowa Esencja Skeyndor rewitalizuje, ujednolica i przywraca skórze równowagę.

Który z tych kosmetyków trafi na stałe do Twojej kosmetyczki?