Francuska recepta piękna dla skóry wrażliwej!

21 kwietnia 2022

Skóra wrażliwa to kwestia, która dotyka coraz większą liczbę osób. Taki typ skóry występuje zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Bardzo trudno określić jedną przyczynę wrażliwości skóry – wiemy jednak, że jest ich wiele i są bardzo zróżnicowane.

Często mają one związek z czynnikami środowiskowymi – stres, szkodliwe promieniowanie UV, a także zanieczyszczenia powietrza. Mają one negatywny wpływ na barierę ochronną skóry, która powoli się osłabia, a to z kolei może prowadzić do jej uwrażliwienia i przedwczesnego starzenia się.

Marka Maria Galland Paris, aby długofalowo chronić i wzmacniać osłabioną, wrażliwą skórę, opracowała wyjątkową, francuską receptę piękna, która dedykowana jest właśnie dla skóry wrażliwej.

Kosmetyki profesjonalne z linii SENSI’REPAIR opracowane zostały zgodnie ze specyficznymi potrzebami skór wrażliwych, a ich formuły nie zawierają alergizujących substancji zapachowych, parabenów, a także olejków eterycznych. Ta rewolucyjna technologia opiera się na trzech filarach: wzmacnia barierę ochronną skóry, koi, nawilża i odżywia skórę, a także chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie dwa niesamowite produkty z tej linii – Maria Galland 140 Sensi’Repair Serum oraz Maria Galland Paris 160 Sensi’Repair Cream.

 

140 SENSI’REPAIR Serum odpowiedzialne jest za łagodzenie uczucia dyskomfortu oraz działa jako swego rodzaju osłona skóry, dzięki zawartości ochronnych składników aktywnych. Ma bardzo przyjemną, lekką i jedwabistą konsystencję. A co najważniejsze dla posiadaczy skóry wrażliwej – nie zawiera substancji alergizujących – substancji zapachowych i parabenów.

Uzupełnieniem pielęgnacji skóry wrażliwej jest 160 SENSI’REPAIR Cream. Jego głównym zadaniem jest intensywne odżywienie skóry, nawilżenie jej, a także ukojenie – zapewnia on długotrwały, odczuwalny komfort. Jesteśmy przekonani, że od razu pokochacie jego aksamitną konsystencję, dzięki której skóra staje się miękka i gładka.

Pamiętaj, że wrażliwość, nie jest tak naprawdę typem skóry, a tylko jej stanem. Dlatego właśnie, nie możesz tego bagatelizować! Odkryj linię Sensi’Repair marki Maria Galland Paris i poznaj francuską receptę piękna na najczęstsze problemy skóry wrażliwej!

Jesteśmy przekonani, że kosmetyki profesjonalne tej marki, dedykowane skórze wrażliwej, ochronią ją i wzmocnią, aby zachować jej piękno na długi czas.