Idealny prezent…

17 grudnia 2021

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wzbudzają w nas wiele pozytywnych uczuć – to czas, który możemy poświęcić swoim bliskim, wyciszyć się i odpocząć po pełnym obowiązków roku.

To także czas, w którym dzieje się magia, a pod choinką pojawiają się długo wyczekiwane i wymarzone prezenty. Nie tylko je otrzymujemy, ale przede wszystkim – stajemy się Świętym Mikołajem i to my obdarowujemy najbliższych.

W sklepie Nova Beauty bez problemu wypełnisz swój worek prezentami dla najbliższych sobie osób. Znajdziesz tu profesjonalne kosmetyki najlepszych marek, dzięki czemu, wraz z prezentem otrzymujesz pewność, że osoba obdarowana będzie zadowolona!

W tym roku marka Skeyndor przygotowała zestawy świąteczne, w których oprócz swoich ulubionych kosmetyków znajdziesz także produkt limitowany – rozświetlacz Drops d’Or! Ten płynny produkt możesz wykorzystać zarówno do rozświetlenia twarzy, jak i całego ciała! Krople Skeyndor Drops d’Or znajdziesz tylko w tegorocznych zestawach świątecznych, których liczba jest ograniczona, więc polecamy się spieszyć!

W zestawach świątecznych Skeyndor znajdziesz kosmetyki ze swoich ulubionych serii tj. POWER RETINOL, POWER HYALURONIC, POWER OXYGEB, POWERC +, a także z serii GLOBAL LIFT czy TIMELESS PRODIGY!

Marka Maria Galland Paris także przygotowała w tym roku wyjątkowe i przepięknie pakowane zestawy świąteczne, które idealnie sprawdzą się pod choinką. Ich opakowanie jest tak wyjątkowe, że nie musisz martwić się o dodatkowe opakowanie prezentowe!

Na uwagę na pewno zasługuje zestaw MARIA GALLAND Zestaw świąteczny 340 & 361. To białe, kwadratowe pudełko przewiązane srebrną, połyskującą kokardą, zawiera w sobie dwa rozświetlające bestsellerowe produkty marki – 340 LUMIN’ECLAT Serum rozświetlające o pojemności 30ml oraz 361 LUMIN’ECLAT Krem rozświetlający INSTA GLOW o pojemności 50ml.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, który zestaw będzie najbardziej odpowiedni dla wybranej przez siebie osoby – nie wahaj skontaktować się z nami poprzez czat dostępny na stronie lub maila. Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i dopasujemy kosmetyki do Twoich wymagań!