Letni detoks skóry od marki Skeyndor!

9 sierpnia 2022

Wymarzony urlop najczęściej wiąże się z piaskiem, gorącym słońcem i przyjemną, morską bryzą. Każdy z nas potrzebuje takiego detoksu od swojej codzienności i ciężkiej pracy. Od tego właśnie są przecież wakacje, prawda? Ale czy wiesz, że te przyjemności dla ciała, często negatywnie wpływają na skórę? Zarówno tę delikatną, na twarzy, jak i całego ciała. Zazwyczaj powiązane jest to z jej znacznym przesuszeniem, podrażnieniem, a nawet zaczerwienieniem.

Mając na uwadze właśnie te aspekty, marka Skeyndor przygotowała limitowane zestawy D3TOX do pielęgnacji twarzy, które przyniosą skórze upragnione ukojenie, nawilżenie i głębokie odżywienie.

Zadaniem pierwszego z nich – SKEYNDOR D3TOX Power Hyaluronic KIT jest dokładne oczyszczenie twarzy z pozostałości makijażu oraz innych zanieczyszczeń. Za tę część pielęgnacji odpowiedzialna jest linia EXPERT CLEANSE PRO, która stała się już bestsellerem w naszym sklepie internetowym. W skład tego zestawu wchodzi olejek micelarny Skeyndor Expert Cleanse Pro Miccelar Oil, który skutecznie i w bardzo krótkim czasie rozpuści makijaż, nawet ten wodoodporny i domyje nawet najbardziej oporne zanieczyszczenia, a także żel do mycia twarzy w formie pianki – Skeyndor Expert Cleanse Pro Matiffying Foam-in-gel. Ten produkt to drugi krok w dwuetapowym rytuale oczyszczania twarzy. Świetnie doczyści pozostałości po olejku micelarnym, pozostawiając skórę czystą, ale bez nieprzyjemnego efektu ściągnięcia. Uzupełnieniem jest emulsja z linii Power Hyaluronic, która zapewni skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

Jeżeli uwielbiasz wodę termalną, pokochasz drugi wariant zestawów D3TOX – SKEYNDOR D3TOX Aquatherm KIT. Ten zestaw oparty jest na linii Skeyndor AQUATHERM, której podstawą jest o drogocenna woda termalna pochodzącą ze źródła Salies-de-Béarn w Pirenejach francuskich. W skład tego zestawu wchodzi Skeyndor  Aquatherm Cleansing Miccelar Water, czyli micelarny płyn do demakijażu. Polecana jest szczególnie do skór wrażliwych, ponieważ jest bardzo delikatna i nie powoduje ani podrażnień ani uczuleń. Kolejnym produktem z tego zestawu jest Skeyndor Aquatherm Thermal Cleansing Gel, czyli głęboko oczyszczający żel do twarzy. Bardzo skutecznie usuwa wszystkie zanieczyszczania i resztki makijażu. Zwieńczeniem drugiego zestawu D3TOX jest Skeyndor Aquatherm Deep Moisturizing Cream FII czyli głęboko nawilżający krem do twarzy, który przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, która ma tendencję do wysuszania.