Pielęgnacja stworzona specjalnie dla Twojej skóry – poznaj zestawy marki Skeyndor!

28 czerwca 2022

Twoja historia jest tak samo wyjątkowa, jak Twoja skóra. Jej potrzeby zmieniają się w zależności od Twojego trybu życia, klimatu w którym przebywasz, a nawet pory roku! Zdarza się, że zimą Twoja skóra będzie wymagała dużo większego nawilżenia, natomiast wiosną – rozświetlenia i przywrócenia zdrowego kolorytu. Dlatego tak ważne jest, abyś dokładnie obserwowała swoją skórę i potrafiła wybrać pielęgnację, która faktycznie będzie działała.

Marka Skeydnor stworzyła intensywne, spersonalizowane zestawy do pielęgnacji twarzy, które idealnie sprawdzą się dla każdego typu cery. Każdy zestaw kosmetyków UNIQSTORIES zawiera krem lub emulsję z linii POWER, a także siedem, skoncentrowanych ampułek z linii UNIQCURE, dedykowane konkretnym problemom skóry. Możesz wybrać spośród czterech zestawów UNIQSTORIES:

Skeyndor UNIQSTORIES Anti-aging & Lifting to linia dedykowana skórze dojrzałej, których głównym zadaniem jest przeciwdziałanie starzeniu się skóry, a także liftingu skóry. W tym zestawie znajdziesz Emulsję lub krem z linii Power Retinol, a także ampułki Redensifying Filling Concentrate, Intensive Hydrating Concentrate, Wrinkle Inhibiting Concentrate, Instant Lifting Concentrate, Dark-Spot Correcting.

Skeyndor UNIQSTORIES Energy & Illumination to zestaw, który idealnie sprawdzi się jeżeli Twoja skóra potrzebuje przywrócenia naturalnego glow i dodania skórze energii. W tym zestawie znajdziesz emulsję lub krem z linii Power C+ oraz ampułki Intensive Hydrating Concentrate, Redensifying Filling Concentrate, Dark-Spot Correcting, Brightening Glow Concentrate.

Skeyndor UNIQSTORIES Moisturization & Nutrition to linia, której zadaniem jest odżywienie i głębokie nawilżenie skóry. W tym zestawie znajdziesz krem lub emulsję Power Hyaluronic, a także ampułki Intensive Hydrating Concentrate, SOS Recovering Concentrate, Redensifying Filling Concentrate.

Ostatnim zestawem, na który warto zwrócić uwagę jest Skeyndor UNIQSTORIES Reparation & Oxygenation, który dedykowany jest skórom, które wymagają dotlenienia i wzmocnienia skóry. W tym zestawie znajdziesz krem lub emulsję z linii Power Oxygen oraz ampułki SOS Recovering Concentrate, Intensive Hydrating Concentrate, Wrinkle Inhibiting Concentrate, Dark-spot Correcting.

Który z tych zestawów skradł Twoje serce?