Podejmij walkę o piękne ciało!

25 czerwca 2023

Jesienią i zimą bardzo często zapominamy o pielęgnacji całego ciała. W tym okresie najczęściej skupiamy się na pielęgnacji twarzy i ochroną jej przed zimnem, smogiem i innymi, negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Dopiero wiosną wybudzamy się z zimowego letargu, chcąc jak najszybciej przygotować ciało na lato. Niestety, efekty pielęgnacji widoczne są dopiero jakimś czasie, więc warto sięgać po krem ujędrniający, czy też krem na cellulit już zimą – wtedy mamy pewność, że skuteczność kosmetyków przez nas stosowanych, będzie widoczna gołym okiem!

Marka Arosha to specjalista do walki o piękne ciało. W jej ofercie znajdziemy kosmetyki dedykowane profesjonalnej i celowanej pielęgnacji domowej całego ciała. Zerknij na nasze zestawienie TOP 4 produktów marki Arosha i wybierz swój ideał!

AROSHA Body Rescue Cellulite to silnie antycellulitowy krem, którego zadaniem jest stymulacja krwi oraz drenaż nagromadzonych płynów. To idealne połączenie silnych składników aktywnych sprawia, że kondycja skóry jest widocznie poprawiona, a jej napięcie – podniesione. Dodatkowo eliminuje nagromadzony tłuszcz, jednocześnie zmniejszając ilość nagromadzonej wody i zawartych w niej toksyn. Efekty działania tego produktu to zmniejszenie tkanki tłuszczowej, przyspieszenie podstawowego metabolizmu tkanek i pobudzenie mikrokrążenia.

AROSHA Body Rescue Firming to krem liftingująco-ujędrniający, który skupia się na poprawie struktury skóry i jej jędrności. Wśród jego głównych składników aktywnych znajdziesz kolagen i elastynę, które stymulują aktywność fibroblastów i syntezę kolagenu, dzięki czemu pozytywnie wpływają na wzmocnienie komórek w głębokich warstwach skóry. Sprawia to, że skóra staje się elastyczna, jędrna i nawilżona.

AROSHA Body Rescue Stretch Marks to produkt skierowany do osób borykających się z rozstępami i lekkimi bliznami, idealny dla kobiet w ciąży i po porodzie! Silnie stymuluje regenerację komórek oraz zawartość tkanek. Dodatkowo skupia się na poprawie zdolności samonaprawczych skóry oraz pozytywnie wpływa na jej elastyczność.

Arosha Body Rescue Lipolytic ten intensywnie wyszczuplający krem oparty o innowacyjną technologię DRONE™, która działa na zlokalizowaną tkankę tłuszczową – jest na tyle unikalna i dokładna, że działa tylko i wyłącznie na miejsca, w których występuje nagromadzenie tanki tłuszczowej. Skuteczność tego kremu opiera się na symbiozie działania wyszczuplającego efektu i VBE – składnika aktywnego, który przyspiesza metabolizm tkanek i wpiera mikrokrążenie.