Pokochaj swoją skórę na nowo!

14 lutego 2022

Walentynki to idealny moment żeby okazać miłość bliskiej nam osobie. Bardzo często jest to dzień, w którym odwaga bierze górę, a my wyznajemy nasze najskrytsze uczucia!

Jest to także świetna okazja, żeby jeszcze bardziej okazać miłość sobie i swojej skórze. To właśnie ona jest z nami każdego dnia i warto okazywać jej wdzięczność na co dzień. Wykorzystaj tą okazję by przygotować dla niej (i dla siebie!) wyjątkowy, walentynkowy rytuał pielęgnacyjny.

Zacznij od relaksującego rytuału oczyszczania skóry. Pamiętaj, aby stosować dwuetapowe oczyszczanie twarzy. Pozwoli to na dokładne oczyszczenie skóry twarzy i pozbycie się zarówno codziennych zanieczyszczeń, jak i ciężkiego makijażu. Do tego kroku polecamy olejek micelarny Skeyndor Miccelar Oil, który dzięki zawartych w nim micelach, skutecznie oczyszcza skórę, nie powodując jej ściągnięcia i nieprzyjemnego uczucia suchej skóry. Dodatkowo, podczas zmywania go ze skóry, w zetknięciu się z wodą zmienia swoją formułę, przeobrażając się w przyjemne mleczko.

Pamiętaj, aby nigdy nie pozostawiać olejku do demakijażu na twarzy. Nie jest to produkt do tego stworzony. Olejek należy zmyć innym, myjącym produktem, który pozwoli na dogłębne oczyszczenie skóry twarzy i szyi. Sięgnij po Skeyndor Mattifying Foam-In-Gel, czyli żel w piance marki Skeyndor, który bez problemu pozbędzie się z Twojej skóry, zarówno zanieczyszczeń, jak i samego olejku, którego użyłaś we wcześniejszym kroku dwuetapowego oczyszczania skóry twarzy.

To kosmetyki profesjonalne, których skuteczność potwierdziły zarówno tysiące klientek, jak i kosmetolodzy, wykonujący na co dzień zabiegi w gabinetach kosmetycznych.

Po dogłębnym oczyszczaniu czas na pielęgnację! Podaruj swojej skórze dodatkową dawkę nawilżenia, stosując serum MARIA GALLAND 240 HYDRA’GLOBAL SERUM, które w okamgnieniu przywróci skórze odpowiedni poziom nawilżenia, pozostawiając ją miękką i wyciszoną. Jest to produkt, który możesz stosować codziennie lub przed wyjątkowymi okazjami.

Następny krok – czas na krem! Wybierz taki, który odpowiada aktualnym potrzebom Twojej skóry. Jeżeli Twoja skóra wymaga nawilżenia mamy dla Ciebie dwa bestsellery w sklepie Nova Beauty: Skeyndor AQUATHERM Deep Moisturizing Cream F II, czyli krem głęboko nawilżający oraz MARIA GALLAND 260 HYDRA’GLOBAL Cream, czyli krem nawilżający, który będzie idealnym dopełnieniem serum, po które sięgnęłaś wcześniej.

Wejdź na nasze social media i podziel się swoim idealnym, walentynkowym rytuałem pielęgnacyjnym!