Poznaj rytuały Skeyndor SPA SENSES!

24 stycznia 2022

Wejdź do świata niekończących się doznań i poznaj najnowszą serię kosmetyków marki SkeyndorSPA SENSES.

SPA Senses oferuje bogactwo i siłę natury oraz ich szeroką gamę korzyści. Ta linia wykorzystuje to, co w ziemi i naturze najcenniejsze i najpotężniejsze. Wszystko po to, by jak najbardziej rozpieszczać zarówno umysł i ciało. Filozofia linii oparta jest o unikalne skarby natury, które możemy znaleźć zarówno w zakamarkach naziemnej przyrody, jak i w głębi ziemi.

Kosmetyki SPA Senses to zarówno wyjątkowe peelingi, niezwykłe okłady jak i ekskluzywne masaże oraz olejki eteryczne. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie wśród całej gamy – kosmetyk idealny dla siebie.

Swoją pielęgnację zacznij od niesamowicie aromatycznego peelingu SPA Senses Orange&Apricot Cream Peel. Jesteśmy przekonani, że zapach pomarańczy i moreli od razu Cię uwiedzie, a kremowa konsystencja peelingu złuszczającego sprawi, że będziesz chciała wracać do tego rytuału jeszcze wiele razy! Mikrocząsteczki zawarte w tym peelingu pochodzą z pomarańczy, pestek moreli i winogron są odpowiedzialne za oczyszczenie i wygładzenie skóry, a dodatkowo odnawiają ją i dotleniają.

Po peelingu warto skupić się na nawilżeniu skóry. Polecamy Spa Senses Orchid&Wild Roses Body Lotion, czyli płynne mleczko do ciała z orchideą i dziką różą. W tym balsamie znajdziemy takie skarby natury jak orchidea, ylang-ylang i dziką różę. To właśnie one odpowiedzialne są za delikatne oczyszczenie i przywrócenie skórze odpowiedniej równowagi i nawilżenia. Ma bardzo przyjemną i lekką konsystencję, zapewniając jednocześnie maksymalną pielęgnację.

Kosmetyki profesjonalne z linii SPA Senses to także niesamowite rytuały, z których możemy czerpać także w domu! Jeżeli lubisz rytuał masażu, koniecznie musisz sięgnąć po SPA Senses Soy&Orange Massage Oil. To świeca do masażu, w której składzie znajdziesz soję, a także aromatyczną i apetyczną pomarańczę. Wystarczy, że odpalisz świeczkę Soy&Orange i poczekasz aż wosk delikatnie się roztopi. Pamiętaj, aby nigdy nie używać roztopionego, gorącego wosku bezpośrednio na skórę ciała! Gdy zgasisz świeczkę, odczekaj chwilę i wylej zawartość świeczki na dłonie. Następnie delikatnie rozetrzyj zawartość w dłoniach i zacznij rytuał masażu!