Sztuka pielęgnacji ciała z Maria Galland Paris.

24 marca 2022

Każda z kobiet ma w sobie swoją indywidualną i wyjątkową energię piękna. Sztuką jest jej odkrycie i czerpanie z niej tego, co najlepsze. Właśnie ta wewnętrzna energia piękna zainspirowała markę Maria Galland Paris do stworzenia ekskluzywnej linii do pielęgnacji ciała – Source d’Energie. To prawdziwa sztuka pielęgnacji ciała, która uwodzi swoimi zapachami i niesamowitymi, jedwabistymi konsystencjami!

Linia Source d’Eenergie posiada wszystko to, co niezbędne do wyjątkowego rytuału pielęgnacyjnego. Możesz zacząć go od produktu MARIA GALLAND 920 SOURCE D’ENERGIE Gentle Caressing Exfoliator. Ten delikatny, ale bardzo skuteczny peeling do ciała ma formę przyjemnego, bogatego musu, który zachęca do częstego stosowania.  Aplikuj go na całe ciało 2-3 razy w tygodniu okrężnymi ruchami, a następnie dokładnie zmyj.

Nawilżanie to kolejny, bardzo ważny krok w rytuale pielęgnacyjnym całego ciała. W linii Source d’Energie znajdziemy aż trzy produkty, które pomogą nam w utrzymaniu optymalnego nawilżenia całego ciała. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać delikatne mleczko, balsam lub olejek do ciała. Postaramy się przybliżyć Wam każdy z nich, abyście bez problemu znalazły swój ideał!

MARIA GALLAND 930 SOURCE D’ENERGIE Silky Energizing Body Milk to energetyzujące, delikatne mleczko do pielęgnacji ciała, o jedwabistej i lekkiej konsystencji, które z całą pewnością uwiedzie Cię swoim zapachem! W jego składzie znajdziesz takie składniki jak: witamina B, masło shea oraz ekstrakt z opuncji figowej. Używaj go codziennie rano i/lub wieczorem, w zależności od swoich aktualnych potrzeb.

MARIA GALLAND 932 SOURCE D’ENERGIE Comforting Melt-In Balm, to kojący, odżywczy i bardzo bogaty balsam do ciała, który idealnie sprawdzi się w okresie, w którym Twoja skóra potrzebuje głębszego nawilżenia. W jego składzie znajdziesz m.in. masło kakaowe, olej z orzechów makadamia oraz masło bacuri.

MARIA GALLAND 934 SOURCE D’ENERGIE Sublime Bliss Body Oil, to odżywczy i bogaty w składniki suchy olejek do ciała, o bardzo jedwabistej i przyjemnej konsystencji. Polecany osobom, które potrzebują wysokiego poziomu nawilżenia, ale nie lubią czekać na wchłonięcie się balsamu.

Oprócz produktów nawilżających do ciała, linia Source d’Energie proponuje nam także wyjątkowy krem do rąk – MARIA GALLAND 936 SOURCE D’ENERGIE Renaissance Hand Cream. To produkt, który z całą pewnością uwiedzie swoim zapachem, a także bogatą konsystencją!

Który z tych produktów znajdzie się w Twojej kosmetyczce?