Walka z przebarwieniami

28 września 2021

Jesień to dobry czas na wyrównanie kolorytu skóry i zmniejszenie widoczności przebarwień po lecie. Efektywna pielęgnacja opiera się na złuszczaniu skóry, ograniczeniu produkcji melaniny oraz występowania stanów zapalnych. Należy pamiętać o dogłębnym nawilżaniu i ochronie twarzy, przy pomocy filtrów przeciwsłonecznych. Poznaj sposoby marki SKEYNDOR na skuteczną pielęgnację skóry z przebarwieniami.

Przebarwienia to zaburzenia pigmentacji skóry. Zwykle są koloru brązowego i pojawiają się z powodu nadmiaru lub nierównomiernego rozmieszczenia melaniny – ciemnego pigmentu wytwarzanego przez komórki naskórka. Często wraz z wiekiem pojawiają się nowe plamy, zwłaszcza jeśli często przebywaliśmy na słońcu. Takie zmiany nazywane są plamami słonecznymi lub starczymi. Marka SKEYNDOR dysponuje wysoce skutecznymi zabiegami, które eliminują przebarwienia, ujednolicają koloryt oraz poprawiają teksturę i blask skóry.

Linia Dermapeel PRO promuje dogłębną odnowę skóry oraz nieweluje plamy i zmarszczki. Linia Dermapeel PRO składa się z trzech produktów o unikalnym stężeniu składników aktywnych, które stymulują tworzenie nowych komórek naskórka. Są to oczyszczający żel złuszczający, który można stosować 1-2 razy w tygodniu, emulsja złuszczająca do cery normalnej i mieszanej oraz krem ​​złuszczający do cery suchej. Dodatkowo, linię Dermapeel PRO uzupełniają dwa zabiegi gabinetowe na zmarszczki i przebarwienia, które łączą pięć technik peelingu, aby osiągnąć progresywną i kontrolowaną eksfoliację każdej z zewnętrznych warstw skóry.

Uzupełnieniem produktów i zabiegów nowej linii Dermapeel PRO są kosmetyki z linii POWER C+ oraz POWER RETINOL. Linia POWER C + rozświetla i wyrównuje cerę, rozjaśnia przebarwienia i zmiany kolorytu skóry oraz zwiększa produkcję kolagenu dzięki połączeniu wysoko przyswajalnej witaminy C i ekstraktu z granatu. Linia POWER RETINOL oparta jest na unikalnym koktajlu silnie działających składników aktywnych, w których głównym bohaterem jest czysty retinol. Wszystkie produkty mają działanie odmładzające i naprawcze.

Połączenie produktów Dermapeel PRO i produktów z linii POWER Retinol tworzy spersonalizowaną kurację korygującą przebarwienia każdego typu skóry:

  • Do cery młodej i dojrzałej polecamy kosmetyki Dermapeel PRO, połączone z kremami nawilżającymi z linii POWER C+ na noc.
  • W przypadku cery młodej i dojrzałej, ale z widocznymi oznakami fotostarzenia polecamy stosowanie produktów Dermapeel PRO jako kurację na dzień wraz z kremem, emulsją lub serum z linii POWER Retinol na noc.

Znajdź odpowiednią kurację dla swojej skóry i pożegnaj się z niedoskonałościami!