Wielopoziomowa ochrona skóry od Maria Galland Paris!

1 sierpnia 2022

W naszym sklepie online właśnie pojawiła się totalna nowość marki Maria Galland Paris: wielofunkcyjny krem do twarzy z wysokim filtrem SPF.

Maria Galland Paris 391 UNI’PERFECT Multi-Protection Fluid chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, jednocześnie uwidaczniając naturalne piękno Twojej skóry!

Bardzo duża część widocznych na naszej twarzy oznak starzenia się spowodowana jest przez czynniki środowiskowe. Jednym z takich czynników jest światło niebieskie. Naturalnie emitowane jest przez słońce, ale coraz częściej stykamy się z nim także podczas pracy przed komputerem czy w trakcie użytkowania smartfonów. Światło niebieskie jest jednym z trzech głównych czynników, zaraz obok promieniowania słonecznego i zanieczyszczeń, które odpowiedzialne są za przedwczesne starzenie się skóry.

Zadaniem produktu Maria Galland Paris 391 UNI’PERFECT Multi-Protection Fluid jest wyrównanie kolorytu skóry i zmniejszenie przebarwień widocznych na skórze. Dodatkowo nawilża skórę, a także pomaga przywrócić naturalny blask. Stanowi także idealną bazę pod makijaż, a wiec każda fanka  makijażu będzie zadowolona!

Ten produkt został stworzony specjalnie do ochrony skóry przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych. To wielopoziomowa osłona twarzy, która może być stosowana każdego dnia, co pomoże zachować naturalne piękno skóry.

W jaki sposób stosować Maria Galland Paris 391 UNI’PERFECT Multi-Protection? Jak każdego ranka sięgnij po kosmetyki do oczyszczania. Pamiętaj, że to bardzo ważny etap w pielęgnacji skóry, bez którego nigdy skóra nie będzie idealna! Po dokładnym oczyszczaniu sięgnij po swoje ulubione serum do twarzy, my polecamy Maria Galland Paris 340 LUMIN’ECLAT Serum jeżeli Twoja skóra potrzebuje rozświetlenie lub Maria Galland Paris 240 HYDRA’GLOBAL Serum, jeżeli potrzebujesz dogłębnego nawilżenia.

 

Następnie zastosuj ulubiony krem do pielęgnacji okolicy oka, a na sam koniec rytuału pielęgnacyjnego nałóż na twarz Maria Galland Paris 391 UNI’PERFECT Multi-Protection! Teraz pozostaje tylko nałożenie ulubionych kosmetyków do makijażu i jesteś gotowa!