Zadbaj o skórę wrażliwą z linią Sensi’Repair!

20 lipca 2022

Delikatna, wymagająca wyjątkowej i dobrze dobranej pielęgnacji – taka właśnie jest skóra wrażliwa. Marka Maria Galland Paris postanowiła zaprojektować specjalną, francuską receptę piękna właśnie dla tego typu skóry. Ukryła ją w kosmetykach do pielęgnacji twarzy z linii SENSI’REPAIR. W gamie tych produktów znajdziemy serum 140 SENSI’REPAIR Serum, krem 160 SENSI’REPAIR Cream oraz regenerujący balsam 161 SENSI’REPAIR Recovery Balm.

Dlaczego nasza skóra jest wrażliwa? Przyczyn tego stanu możemy dopatrywać się w wielu czynnikach, ale najczęściej mają związek z czynnikami środowiskowymi. Stres, promieniowanie słoneczne, a nawet zanieczyszczenia powietrza – to właśnie te czynniki osłabiają barierę ochronną skóry, co w dłuższej perspektywie może prowadzić do jej uwrażliwienia, a nawet przedwczesnego starzenia się skóry.

Linia SENSI’REPAIR została opracowana na podstawie wyjątkowych potrzeb skóry wrażliwej, a formuła każdego z produktów nie zawiera substancji zapachowych, parabenów, a nawet olejków eterycznych, dzięki czemu nie powoduje alergii.

MARIA GALLAND 140 Sensi’Repair Serum to wyjątkowe serum, które dedykowane jest właśnie skórze wrażliwej. Bardzo szybko łagodzi ono poczucie dyskomfortu i działa jak swego rodzaju bariera na skórze, a to wszystko za sprawą ochronnych składników aktywnych, które zawarte są w produkcie. Ma lekką, jedwabistą konsystencję, którą pokocha każda fanka pielęgnacji! Stosuj go wieczorem przed ulubionym kremem pielęgnacyjnym.

MARIA GALLAND 160 Sensi’Repair Cream to specjalistycznym, bogaty krem przeznaczony do skóry wrażliwej. Do jego głównych zadań należy głębokie nawilżenie i odżywienie skóry, a także ukojenie jej, co zapewni jej długotrwałe poczucie komfortu. Ma wyjątkową, aksamitną konsystencję, a po jego zastosowaniu skóra twarzy stanie się niesamowicie miękka i gładka. Ten krem to prawdziwy ratunek dla skóry wrażliwej – koi ją, jednocześnie podkreślając jej naturalne piękno!

Ostatnim kosmetykiem z tej linii jest MARIA GALLAND 161 Sensi’Repair Recovery Balm. To silnie regenerujący balsam do twarzy, który pokocha każda właścicielka skóry wrażliwej. Niesamowicie nawilża i głęboko odżywia skórę. Jego formuła jest bardzo bogata, a jednocześnie bardzo aksamitna. Ten wyjątkowy balsam do twarzy jest przepełniony wysokiej jakości składnikami aktywnymi, które przynoszą skórze upragnione ukojenie, a dodatkowo długotrwale chroni skórę przed wpływem czynników zewnętrznych. Stosuj go na swojej twarzy jako intensywną kurację lub jako ulubiony krem na noc!